Naviforce 5045 Watch For Women – Rose Gold and White
- Brand: NAVIFORCE
2,490.00৳ 2,850.00৳ (-13%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf5045-Rose Gold and White
Categories: All Watches, Stainless Steel Watches, Women’s Watches
Tags: naviforce, naviforce 5045, naviforce 5045 ladies watch, naviforce 5045 watch price in bangladesh, naviforce 5045 women watch, naviforce brand watch, naviforce golden women watch, naviforce ladies watch price in bangladesh, naviforce original women watch, naviforce women watch
Brand: NAVIFORCE
Features & Compatibility
Naviforce 5045
Case Diameter : 36mm
Case Thickness : 14mm
Band Width : 16mm
Window Material: Hardened Mineral Glass
Band Material : Stainless Steel
Weight : 98g
Water Resistance Depth : 30m Water Resistant
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | 5045 |
| Movement | Quartz |
| Case Material | Stainless Steel |
| User | Women |
| Dial Diameter | 36mm |
| Band Width | 16mm |
| Band Length | 22cm |
| Water Resistant | 30m |
Be the first to review “Naviforce 5045 Watch For Women – Rose Gold and White” Cancel reply























Reviews
There are no reviews yet.