Naviforce 5050 – Gold White For Women
- Brand: NAVIFORCE
2,250.00৳ 3,500.00৳ (-36%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
NA5050-GoldWhite
Categories: All Watches, Women’s Watches
Tags: 5050 model, Anniversary gift, Birthday gift, Chic watch, Elegant watch, Fashionable watch, Gift for her, Gold accents, Gold watch, Gold White collection, Gold White for Women, Luxury timepiece, Luxury watch, Modern watch, Naviforce 5050, Naviforce 5050 Gold White for Women Watch, Naviforce brand, Sophisticated watch, Stylish watch, Versatile watch, White dial watch, White watch, Women's stylish watch, women's watch
Brand: NAVIFORCE
●Model No: NF5050
●Outer Casing: Zinc Alloy
●Movement Type: Quartz Standard
●Waterproof: Case Water Resistant 3ATM
●Size: 21mm/0.83in
●Case Thickness: 9mm/0.35in
●Case Shape:Square
●Strap Width at Lug: 8mm/0.31in
●Strap Width at Buckle: 11mm/0.43in
●Crystal: Hardended mineral glass
●Caseback: Close, Stainless Steel
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | 5050 |
| Outer Casing: | Zinc Alloy |
| Case Thickness | 9mm/0.35in |
| Movement Type: | Quartz Standard |
| Strap Width at Lug: | 8mm/0.31in |
| Size: | 21mm/0.83in |
| Strap Width at Buckle: | 11mm/0.43in |
| User: | Women |
| Waterproof: | Case Water Resistant 3ATM |
| Crystal: | Hardended mineral glass |
| Caseback: | Close, Stainless Steel |
Be the first to review “Naviforce 5050 – Gold White For Women” Cancel reply
























Reviews
There are no reviews yet.