Naviforce 5075 Watch For Women-Silver
- Brand: NAVIFORCE
2,290.00৳ 2,550.00৳ (-10%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf5075-Silver
Categories: All Watches, Stainless Steel Watches, Women’s Watches
Tags: naviforce, naviforce 5075, naviforce 5075 ladies watch, naviforce 5075 watch price in bangladesh, naviforce 5075 women watch, naviforce brand watch, naviforce golden women watch, naviforce ladies watch price in bangladesh, naviforce original women watch, naviforce women watch
Brand: NAVIFORCE
Model Number NF5075
▪ Movement Quartz
▪ Case Material Zinc Alloy
▪ User Women
▪ Style Business, Daily
▪ Material Stainless Steel
▪ Dial Diameter 26 mm
▪ Band Width 12mm
▪ Water Resistant 30m
▪ Band Length 22cm
▪ Weight 56g
▪ Battery Life 3 years
▪ Water Resistant 30m
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | 5075 |
| Movement | Quartz |
| Case Material | Zinc Alloy |
| User | Women |
| Dial Diameter | 26 mm |
| Band Width | 12mm |
| Band Length | 22cm |
| Water Resistant | 30m |
Be the first to review “Naviforce 5075 Watch For Women-Silver” Cancel reply
























Reviews
There are no reviews yet.