Naviforce 7127 Watch For Men-Green
- Brand: NAVIFORCE
1,850.00৳ 2,350.00৳ (-21%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf7127-Green
Categories: All Watches, Digital Watches, Men’s Watches, Silicone Strap Watches, Sports Watch
Tags: naviforce, naviforce 7127, naviforce 7127 watch price in bangladesh, naviforce7127 watch, silicon strap watch, sports watch 7127
Brand: NAVIFORCE
Brand: NAVIFORCE NF7127
Movement: LCD Digital Movement
Dial Diameter: 46mm
Case Thickness: 14mm
Total Length: 260mm
Lug Width: 24mm
Strap Width at Buckle: 20mm
Weight : 62g
Gender: Male and Men
Style: Fashion & Casual & Sport
Dial Window Material Type: HD Acrylic Crystal
Band Material Type: Fumed Silica Strap
Clasp Type: Buckle
Feature: 50m waterproof, Time, Day and Date Display
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | 7127 |
| Case Material: | Alloy |
| Case Diameter | 42mm |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Material : | Fumed Silica Strap |
| Band Width | 26mm |
| Band Length: | 255mm (Case Included) |
| Weight : | 62g |
| Feature : | Date display, Shockproof, |
Be the first to review “Naviforce 7127 Watch For Men-Green” Cancel reply
























Reviews
There are no reviews yet.