Naviforce 8052 Watch For Men-Black Rose
- Brand: NAVIFORCE
2,400.00৳ 2,850.00৳ (-16%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf8052-black rose
Categories: All Watches, Chronograph Watches, Men’s Watches, Silicone Strap Watches, Sports Watch
Tags: naviforce 8052 watch, naviforce 8052 watch price in bangladesh, naviforce watch, naviforce watch price in bangladesh, naviforce8052, nf8052
Brand: NAVIFORCE
Model:8052
Case Material:Alloy
Case Diameter:44mm
Case Thickness:15mm
Band Material:Silica
Band Length:255mm (Cse Included)
Band Width:26mm
Weight:99g
Feature:Date display, Shockproof, Chronograph
Description:30m Water Resistant, Date Display, Chronograph
Additional information
| Weight | 99 kg |
|---|---|
| Brand | Naviforce |
| Model | 8052 |
| Case Material: | Alloy |
| Case Diameter | 44 |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Material : | Fumed Silica Strap |
| Band Width | 18m |
| Band Length: | 255mm (Case Included) |
| Weight : | 86 |
| Feature : | Date display, Shockproof, |
Be the first to review “Naviforce 8052 Watch For Men-Black Rose” Cancel reply























Reviews
There are no reviews yet.