Naviforce 8054 Watch For Men-White
- Brand: NAVIFORCE
2,280.00৳ 2,850.00৳ (-20%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf8054-white
Categories: All Watches, Chronograph Watches, Men’s Watches, Silicone Strap Watches, Sports Watch
Tags: naviforce 8054, naviforce 8054 price in bangladesh, naviforce watch, naviforce watch 8054, naviforce watch price in bangladesh, nf8054
Brand: NAVIFORCE
Model No.: NAVIFORCE 8054
Case Material: Alloy
Case Diameter: 42.5mm
Case Thickness: 13mm
Band Material: Fumed Silica Strap
Band Length: 255mm (Case Included)
Band Width: 18mm
Weight: 86g
Feature: Date display, Shockproof, Chronograph
Additional information
| Weight | 86 kg |
|---|---|
| Brand | Naviforce |
| Model | 8054 |
| Case Material: | Alloy |
| Case Diameter | 42.5 |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Material : | Fumed Silica Strap |
| Band Width | 18m |
| Band Length: | 255mm (Case Included) |
| Weight : | 86 |
| Feature : | Date display, Shockproof, |
Be the first to review “Naviforce 8054 Watch For Men-White” Cancel reply






















Reviews
There are no reviews yet.