Naviforce 9163 Watch For Men-Silver
- Brand: NAVIFORCE
-
( 1 Review )Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating01
2,450.00৳ 3,250.00৳ (-25%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf9163-silver
Categories: All Watches, Dual Time Watches, Flash Sale, Men’s Watches, Stainless Steel Watches
Tags: naviforce 9163, naviforce 9163 watch, naviforce 9163 watch price in bangladesh, naviforce dual time, naviforce watch, nf9163
Brand: NAVIFORCE
Brand:Naviforce
Movement: Quartz Movement
Dial Window Material Type: Hardened Mineral Glass
Band Material Type: Stainless Steel Strap
Clasp Type: Folding Clasp With Safety
Dial Diameter: 44mm
Additional information
| Weight | .140 kg |
|---|---|
| Brand | Naviforce |
| Model | 9163 |
| Case Material: | Alloy |
| Case Diameter | 44 mm |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Material : | Stainless Steel |
| Band Width | 26mm |
| Band Length: | 255mm (Case Included) |
| Weight : | 140 |
| Feature : | Date display, Shockproof, |
Average Rating
5.00
Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
015 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review Cancel reply






















by Ayon Khan
Authentic and Good Service.Price was little bit lower than other website.