Naviforce 9212 Watch For Men-Green
- Brand: NAVIFORCE
2,050.00৳ 2,620.00৳ (-22%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf9212-green
Categories: All Watches, Men’s Watches, Stainless Steel Watches
Tags: naviforce 9212, naviforce 9212 watch price in bangladesh, naviforce watch, naviforce watch price in bangladesh, nf 9212
Brand: NAVIFORCE
Model: NAVIFORCE 9212
Movement: Quartz Movement
Gender: Male and Men Relogio Masculino
Style: Fashion & Casual & Sport & Luxury & Business
Dial Window Material Type: Hardened Mineral Glass
Band Material Type: Stainless Steel Strap
Clasp Type: Folding Clasp Securely
Dial Diameter: 43mm
Case Thickness: 12mm
Total length: 250mm
Band Width: 20mm
Product weight: 138g
Additional information
| Weight | .120 kg |
|---|---|
| Brand | Naviforce |
| Model | 9208 |
| Case Material: | Alloy |
| Case Diameter | 43mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Material : | Stainless Steel Strap |
| Band Width | 20mm |
| Band Length: | 250mm (Case Included) |
| Weight : | 138 |
| Feature : | Date display, Shockproof, |
Be the first to review “Naviforce 9212 Watch For Men-Green” Cancel reply























Reviews
There are no reviews yet.