Naviforce 9218 Watch For Men-Gold White
- Brand: NAVIFORCE
2,020.00৳ 2,620.00৳ (-23%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf9218-Gold White
Categories: All Watches, Men’s Watches, Stainless Steel Watches
Tags: naviforce 9212, naviforce 9212 watch price in bangladesh, naviforce watch, naviforce watch price in bangladesh, nf 9212
Brand: NAVIFORCE
Model: NAVIFORCE 9218
Movement: Quartz Movement
Style: Fashion & Casual & Sport& Luxury & Business
Dial Window Material Type: Hardened Mineral Glass
Band Material Type: Stainless Steel Strap
Clasp Type: Folding Clasp With Safety
Dial Diameter: 43mm
Case Thickness: 11.5mm
Band Length: 240mm
Band Width: 20mm
Product Weight: 133g
Feature: 30M Water Resistant, Luminous Hand; Date& Day Display; Stainless steel material; Brand new stylish design.
Additional information
| Weight | .133 kg |
|---|---|
| Brand | Naviforce |
| Model | 9218 |
| Case Material: | Alloy |
| Case Diameter | 43mm |
| Case Thickness | 11.5mm |
| Band Material : | Stainless Steel Strap |
| Band Width | 20mm |
| Band Length: | 250mm (Case Included) |
| Weight : | 133 |
| Feature : | Date display, Shockproof, |
Be the first to review “Naviforce 9218 Watch For Men-Gold White” Cancel reply
























Reviews
There are no reviews yet.