Naviforce 9233 Watch For Men-Silver Black
- Brand: NAVIFORCE
1,890.00৳ 2,350.00৳ (-20%)
Out of stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf9233-Silver Black
Categories: All Watches, Leather Strap Watches, Men’s Watches
Tags: best naviforce collection in bagladesh, naviforce 9233, naviforce 9233 coffee, naviforce 9233 watch price in bangladesh, naviforce leather belt watch, nf9233
Brand: NAVIFORCE
Model: NAVIFORCE NF9233
Movement: Quartz Movement
Gender: Male and Men Relogio Masculino
Style: Fashion & Casual & Sport & Luxury & Business
Dial Window Material Type: Hardened Mineral Glass
Band Material Type: PU Strap
Clasp Type: Buckle
Dial Diameter: 40mm
Case Thickness: 11mm
Total length: 255mm
Band Width: 14mm
Product weight: 57.5g
Feature: 30m Water Resistant
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | 9233 |
| Case Material: | Alloy |
| Case Diameter | 38mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Material : | Leather Strap |
| Band Width | 22mm |
| Band Length: | 240mm (Case Included) |
| Weight : | 58g |
| Feature : | Date display, Shockproof, |
Be the first to review “Naviforce 9233 Watch For Men-Silver Black” Cancel reply






















Reviews
There are no reviews yet.