Naviforce 9242 Watch For Men-Gray
- Brand: NAVIFORCE
2,690.00৳ 3,900.00৳ (-31%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf9242-gray
Categories: All Watches, Chronograph Watches, Men’s Watches, Silicone Strap Watches, Sports Watch
Tags: naviforce 9242 watch, naviforce 9242 watch price in bangladesh, naviforce watch, naviforce watch price in bangladesh, naviforce9242, nf9242
Brand: NAVIFORCE
Model:NAVIFORCE 9242
Movement: Quartz Movement + LCD Display
Gender: Male and Men
Style: Fashion & Casual & Sport & Business
Dial Window Material Type: Hardened Mineral Glass
Band Material Type: Fumed Silica Strap
Clasp Type: Buckle
Product specifications:
Dial Diameter: 43mm
Case Thickness: 15mm
Total Length: 260mm
Lug Width: 24mm
Band Width: 20mm
Product Weight : 89g
Feature: 30m waterproof, Shockproof, Date Display, LCD Display
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | 9242 |
| Feature: | Water Resistant,Complete Calendar |
| Case Material: | Fumed Silica Strap |
| Style: | Men watch, Fahsion casual watch, Sport watch, Relogiosmamasculinos |
| Dial Window Material Type: | Hardlex |
| Product Weight | 89g |
| Case Thickness | 15mm |
| Dial Diameter | 43mm |
Be the first to review “Naviforce 9242 Watch For Men-Gray” Cancel reply


























Reviews
There are no reviews yet.