Naviforce 9248L – Brown Lite
- Brand: NAVIFORCE
2,090.00৳ 3,500.00৳ (-40%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
NA9248-BrownLite
Categories: All Watches, Leather Strap Watches, Men’s Watches
Tags: casual leather watch for men, durable light brown strap watch, light brown belt watch for men, light brown leather belt watch, men's chronograph style watch brown lite, men's formal wristwatch light brown, men's luxury watch light brown, naviforce 9248L brown lite, naviforce 9248L light brown strap, naviforce 9248L original leather, naviforce 9248L price, naviforce 9248L tan brown, naviforce luxury leather watch, naviforce original watch for men, naviforce quartz watch brown lite, naviforce waterproof light brown watch, premium look naviforce watch, stylish brown dial watch
Brand: NAVIFORCE
Model:NAVIFORCE NF9248L
Movement: Quartz Calendar Movement
Gender: Male and Men
Style: Fashion & Casual & Sport & Business
Dial Window Material Type: Hardened Mineral Glass
Band Material Type: PU Strap
Clasp Type:Buckle
Case Diameter: 46mm
Case Thickness: 12mm
Total Length: 260mm
Lug Width: 22mm
Band Width: 20mm
Product Weight : 65g
Feature: 30m waterproof, Shockproof, Date Display,
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | 9248L |
| Case Diameter | 46mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Material : | PU Strap |
| Band Width | 20mm |
| Band Length: | 260mm (Case Included) |
| Weight : | 65g |
| Features : | 30m waterproof, Shockproof, Date Display |
| User: | Men |
| Style: | Fashion & Casual & Sport & Business |
| Dial Window Material Type: | Hardened Mineral Glass |
| Lug Width: | 22mm |
Be the first to review “Naviforce 9248L – Brown Lite” Cancel reply

























Reviews
There are no reviews yet.