Naviforce 9272 Watch For Men-Gray
- Brand: NAVIFORCE
2,390.00৳ 3,050.00৳ (-22%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf9272-Gray
Categories: All Watches, Men’s Watches, Stainless Steel Watches
Tags: naviforce 9272, naviforce 9272 men watch, naviforce 9272 silver, naviforce quartz watch men, naviforce silver watch men, naviforce stainless steel watch, naviforce stylish men watch, Naviforce watch Bangladesh, naviforce watch for men, original naviforce watch
Brand: NAVIFORCE
Model No :Naviforce 9272 CH
Movement : Quartz Movement
Case Diameter : 42mm
Case Thickness : 11mm
Band Width : 20mm
Case Material : Zinc alloy case
Band Material : Stainless Steel
Window Material : Hardened Mineral Glass
Weight : 110g
Feature : Scratch-Resistant, Date , 30 meters waterproof .
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | nf9272 |
| Dial Diameter | 42mm |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Length | 20mm |
| Band Width | 22mm |
| Product Weight | 110g |
| Feature | 30M Water Resistant |
Be the first to review “Naviforce 9272 Watch For Men-Gray” Cancel reply
























Reviews
There are no reviews yet.