Compare“Naviforce 9229 Watch For Men-Black Gray” has been added to the compare list
Naviforce 9229 Watch For Men-Black Gray
- Brand: NAVIFORCE
2,190.00৳ 2,750.00৳ (-20%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf9229-blackgray
Categories: All Watches, Leather Strap Watches, Men’s Watches
Tags: Naviforce 9229, Naviforce 9229 brown watch, Naviforce 9229 leather watch, Naviforce 9229 men watch BD, Naviforce 9229 original price, Naviforce 9229 price in Bangladesh, Naviforce 9229 stylish watch, Naviforce 9229 wrist watch men, Naviforce watch 9229 price BD
Brand: NAVIFORCE
Description
| Model | NAVIFORCE NF9229 |
| Movement | Quartz Movement |
| Gender | Men |
| Style | Fashion, Casual, Luxury Business |
| Dial Window Material Type | Hardened Mineral Glass |
| Band Material Type | PU Band |
| Clasp Type | Needle Buckle |
| Dial Diameter | 46mm |
| Case Thickness | 11.5mm |
| Band Length | 260mm |
| Band Width | 22mm |
| Product Weight | 67g |
| Feature | 30M Water Resistant, Date Week Display |
| Products include | Original watch: 1, Warranty card: 1, Instruction manual: 1 |
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | 9229 |
| Band Material Type | PU Band |
| Dial Diameter | 46mm |
| Product Weight | 67g |
| Band Width | 22m |
Be the first to review “Naviforce 9229 Watch For Men-Black Gray” Cancel reply
























Reviews
There are no reviews yet.