Naviforce 9208 Watch For Men-Golden Black
- Brand: NAVIFORCE
2,320.00৳ 3,250.00৳ (-29%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf9208-Golden black
Categories: All Watches, Dual Time Watches, Leather Strap Watches, Men’s Watches
Tags: naviforce 9208, naviforce 9208 leather belt watch, naviforce 9208 watch, naviforce 9208 watch price in bangladesh, naviforce belt watch, naviforce dual time, naviforce watch, nf 9208
Brand: NAVIFORCE
Brand Name : NAVIFORCE 9208
Length : 26cm
Style : Fashion & Casual
Movement : Quartz
Movement : Dual Display
Movement : Digital
Water Resistance Depth : 3Bar
Clasp Type : Buckle
Case Material : AlloyCase
Thickness : 16mm
Band Material Type : Leather
Additional information
| Weight | .120 kg |
|---|---|
| Brand | Naviforce |
| Model | 9208 |
| Case Material: | Alloy |
| Case Diameter | 44 mm |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Material : | Leather Strap |
| Band Width | 26mm |
| Band Length: | 255mm (Case Included) |
| Weight : | 120 |
| Feature : | Date display, Shockproof, |
Be the first to review “Naviforce 9208 Watch For Men-Golden Black” Cancel reply























Reviews
There are no reviews yet.