View wishlist“Naviforce 5004 Watch For Women – Rose Gold Green” has been added to your wishlist
Naviforce 5004 Watch For Women – Rose Gold Green
- Brand: NAVIFORCE
1,950.00৳ 2,250.00৳ (-13%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf5004-Rose Gold Green
Categories: All Watches, Stainless Steel Watches, Women’s Watches
Tags: naviforce, naviforce 5004, naviforce 5004 ladies watch, naviforce 5004 watch price in bangladesh, naviforce 5004 women watch, naviforce brand watch, naviforce golden women watch, naviforce ladies watch price in bangladesh, naviforce original women watch, naviforce women watch
Brand: NAVIFORCE
Movement:Japan Movement
Movement Type:Quartz Calendar
Water Resistance:3 ATMMaterial Info
Case: Zinc Alloy
Bracelet/Strap: Stainless Steel
Case Back: Stainless Steel
Glass: Hardened Mineral Glass
Buckle&Pin: Stainless SteelWatch Case Info
Diameter:32mm
Case Thichkness:?8mm
Bracelet/Strap Info
Strap Wldth at Buckle:10mm
Total Length:220mm
Weight:54g
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | 5004 |
| Movement | Quartz |
| Case Material | Stainless Steel |
| User | Women |
| Dial Diameter | 32mm |
| Band Width | 10mm |
| Band Length | 22cm |
| Water Resistant | 30m |
Be the first to review “Naviforce 5004 Watch For Women – Rose Gold Green” Cancel reply






















Reviews
There are no reviews yet.