View wishlist“Naviforce 5049 - Rose Black For Women” has been added to your wishlist
Naviforce 5049 – Rose Black For Women
- Brand: NAVIFORCE
2,250.00৳ 3,390.00৳ (-34%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
NA5049-RoseBlack
Categories: All Watches, Women’s Watches
Tags: 5049 Naviforce, Authentic Naviforce, Black Dial Watch Women, Business Watch for Women, Fashionable Ladies Watch, Female Wristwatch, Gift for her, ladies watch, Luxury Dress Watch, Naviforce 5049, Naviforce 5049 Price, Naviforce 5049 Rose Black, Naviforce BD, Naviforce New Model, Naviforce Official, Naviforce Original, Naviforce Women's Watch, Premium Women's Watch, Rose Gold Black Strap, Rose Gold Black Watch, Stainless Steel Ladies Watch, Stylish Women's Watch, Trendy Ladies Watch., Waterproof Women's Watch, Women's Luxury Watch
Brand: NAVIFORCE
Brand: NAVIFORCE NF5049
Movement: Quartz Movement
Dial Diameter: 32mm
Case Thickness: 11mm
Band Length: 245mm
Band Width: 18mm
Product Weight: 50g
Gender: Women Watch&Lady Watches
Style: Simple Fashion Watch Casual Watches reloj mujer
Dial Window Material Type: Hardened Mineral Glass
Band Material Type: Fumed Silica Strap
Clasp Type: Buckle
Feature: Time, 30M Water Resistant
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | 5049 |
| Dial Diameter | 32mm |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Material : | Fumed Silica Strap |
| Band Width | 18mm |
| Weight : | 50g |
| Features : | 30m Water Resistant |
| User: | Women |
| Water Resistance Depth: | 30m Water Resistant |
| Band Length: | 245mm |
| Style: | Simple Fashion Watch Casual Watches reloj mujer |
| Dial Window Material Type: | Hardened Mineral Glass |
Be the first to review “Naviforce 5049 – Rose Black For Women” Cancel reply























Reviews
There are no reviews yet.