Compare“Naviforce 6118 Watch For Men-Silver Green” has been added to the compare list
Naviforce 6118 Watch For Men-Silver Green
- Brand: NAVIFORCE
2,420.00৳ 3,150.00৳ (-23%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf6118-Silver Green
Categories: Men’s Watches, Silicone Strap Watches, Watches
Tags: naviforce 6118, naviforce 6118 watch, naviforce quartz watch men, naviforce silver watch men, naviforce stainless steel watch, naviforce stylish men watch, Naviforce watch Bangladesh, naviforce watch for men, NF 6181, original naviforce watch
Brand: NAVIFORCE
Model No.Nf6118
Movement.Quartz Chronograph
Case Diameter.46mm
Case Thickness.16mm
Band Width.26mm
Case Material.Polycarbonate
Band Material.Silicone
Window Material.Mineral Glass
Water Resistance Depth.50m Water Resistant
Weight.64g
Feature.Chronograph+Water Resistance
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | nf6118 |
| Dial Diameter | 46mm |
| Case Thickness | 16mm |
| Band Length | 20mm |
| Band Width | 26mm |
| Product Weight | 64g |
| Feature | 30M Water Resistant |
Be the first to review “Naviforce 6118 Watch For Men-Silver Green” Cancel reply


























Reviews
There are no reviews yet.