Compare“Naviforce 8032 Watch for Men-Blue” has been added to the compare list
Naviforce 8032 Watch for Men-Blue
- Brand: NAVIFORCE
2,350.00৳ 2,850.00৳ (-18%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf8032-Blue
Categories: All Watches, Men’s Watches, Stainless Steel Watches
Tags: naviforce 8032 .naviforce 8032 watch price in bangladesh, naviforce 8032 watch price in bangladesh, naviforce chain watch, naviforce watch
Brand: NAVIFORCE
Model: NAVIFORCE NF8032
Movement: Quartz Movement
Gender: Male and Men
Style: Fashion & Casual & Luxury Business
Dial Window Material Type: Hardened Mineral Glass
Band Material Type: Stainless Steel Strap
Clasp Type: Folding Clasp With Safety
Dial Diameter: 44mm
Case Thickness: 12.5mm
Band Length: 245mm
Band Width: 20mm
Product Weight: 140g
Feature: 30M Water Resistant, Date Displ
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | 8032 |
| Case Material: | Alloy |
| Case Diameter | 44 mm |
| Case Thickness | 12.5 mm |
| Band Material : | Stainless Steel |
| Band Width | 20mm |
| Band Length: | 245mm (Case Included) |
| Weight : | 140g |
| Feature : | Date display, Shockproof, |
Be the first to review “Naviforce 8032 Watch for Men-Blue” Cancel reply
























Reviews
There are no reviews yet.