View wishlist“Naviforce 8051 Watch For Man-Gray” has been added to your wishlist
Naviforce 8051 Watch For Man-Gray
- Brand: NAVIFORCE
2,320.00৳ 2,850.00৳ (-19%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf8051-Gray
Categories: All Watches, Chronograph Watches, Men’s Watches, Silicone Strap Watches, Sports Watch
Tags: naviforce 8051, naviforce 8051 blue, naviforce 8051 watch price in bangladesh, naviforce sports watch, naviforce watch, nf 8051
Brand: NAVIFORCE
Model;NAVIFORCE 8051
Case Material:Alloy
Case Diameter:44mm
Case Thickness:13mm
Band Material:Fumed Silica Strap
Band Length:255mm (Case Included)
Band Width:26mm
Weight:87g
Feature:Date display, Shockproof, Chronograph
Additional information
| Weight | 87 kg |
|---|---|
| Brand | Naviforce |
| Model | 8051 |
| Case Material: | Alloy |
| Case Diameter | 44 mm |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Material : | Silicon Strap |
| Band Width | 26mm |
| Band Length: | 255mm (Case Included) |
| Weight : | 87g |
| Feature : | Date display, Shockproof, |
Be the first to review “Naviforce 8051 Watch For Man-Gray” Cancel reply






















Reviews
There are no reviews yet.