Compare“Naviforce 9248 Watch For Men- Brown Lite” has been added to the compare list
Naviforce 9248 Watch For Men- Brown Lite
- Brand: NAVIFORCE
2,090.00৳ 2,550.00৳ (-18%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf9248- Brown Lite
Categories: All Watches, Leather Strap Watches, Men’s Watches
Tags: naviforce 9248l, naviforce 9248L dark brown, naviforce brown leather watch, naviforce ladies watch, naviforce ladies watch bangladesh, naviforce quartz watch women, naviforce stylish women watch, naviforce women watch 9248l, original naviforce watch
Brand: NAVIFORCE
Model:NAVIFORCE NF9248
Movement: Quartz Calendar Movement
Gender: Male and Men
Style: Fashion & Casual & Sport & Business
Dial Window Material Type: Hardened Mineral Glass
Band Material Type: PU Strap
Clasp Type:Buckle
Case Diameter: 46mm
Case Thickness: 12mm
Total Length: 260mm
Lug Width: 22mm
Band Width: 20mm
Product Weight : 65g
Feature: 30m waterproof, Shockproof, Date Display,
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | nf9248 |
| Dial Diameter | 46mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Length | 20mm |
| Band Width | 22mm |
| Product Weight | 65g |
| Feature | 30M Water Resistant |
Be the first to review “Naviforce 9248 Watch For Men- Brown Lite” Cancel reply























Reviews
There are no reviews yet.