View wishlist“Naviforce 9261 Watch For Men-Silver Gray” has been added to your wishlist
Naviforce 9261 Watch For Men-Silver Gray
- Brand: NAVIFORCE
2,650.00৳ 3,250.00৳ (-18%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf9261-silvergray
Categories: All Watches, Dual Time Watches, Leather Strap Watches, Men’s Watches
Tags: Naviforce 9261, Naviforce 9261 black gray watch, Naviforce 9261 leather watch, Naviforce 9261 men watch BD, Naviforce 9261 original price, Naviforce 9261 price in Bangladesh, Naviforce 9261 stylish watch, Naviforce 9261 wrist watch men, Naviforce watch 9261 price BD
Brand: NAVIFORCE
Brand Name: NAVIFORCE
Model Number: NF9095
Gender: Men/Boy /Male/Gentlemen
Type: Outdoor/Sport/Fashion/Casual/Lovers/Gifts
Movement: Japan Seiko Movement
Movement No.: AL21E4
Movement Type: LCD & Quartz
Battery: SR626SW
Water Resistance: 3 ATM
Case: Zinc Alloy
Bracelet/Strap: Genuine Leather
Case Back: Stainless Steel
Glass: Hardened Mineral Glass
Buckle&Pin: Stainless Steel
Diameter: 45mm
Case Thichkness: 15mm
Strap Wldth at Buckle: 22mm
Total Length: 250mm
Weight: 95g
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | 9261 |
| Movement | Japan Seiko Movement |
| Weight | 95g |
| Diameter | 45mm |
| Water Resistance | 3 ATM |
| Battery | SR626SW |
| Total Length | 250mm |
Be the first to review “Naviforce 9261 Watch For Men-Silver Gray” Cancel reply























Reviews
There are no reviews yet.