Compare“Naviforce 9273 watch for men-Silver” has been added to the compare list
Naviforce 9273 watch for men-Silver
- Brand: NAVIFORCE
2,500.00৳ 4,500.00৳ (-44%)
In stock
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
🛡️ ৩ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
🛡️ ১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
🛡️ ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
🛡️ ২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
🛡️ সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
NF9273-Silver
Categories: Men’s Watches, Stainless Steel Watches, Watches
Tags: Best budget watches for men, Naviforce 9273 price in bangladesh, Naviforce 9273 review, Naviforce mens watch original, Original Naviforce watch price in BD, Top brand watches for men
Brand: NAVIFORCE
Model No:Naviforce 9273
Case Diameter:40mm
Case Thickness:10mm
Band Width:25mm
Movement:Quartz Movement
Case Material:Stainless Steel
Band Material:Stainless Steel
Window Material:Mineral Glass
Water Resistance Depth:30m Water Resistant
Weight:125.5g
Feature:Scratch-Resistant
Additional information
| Model No: | Naviforce 9273 |
|---|---|
| Case Diameter: | 40mm |
| Case Thickness: | 10mm |
| Band Width: | 25mm |
| Movement: | Quartz Movement |
| Case Material: | Stainless Steel |
| Band Material: | Stainless Steel |
| Window Material: | Mineral Glass |
| Water Resistance Depth: | 30m Water Resistant |
| Weight: | 125.5g |
Be the first to review “Naviforce 9273 watch for men-Silver” Cancel reply
























Reviews
There are no reviews yet.