View wishlist“OLEVS 2858 Watch For Men-Silver Blue” has been added to your wishlist
OLEVS 2858 Watch For Men-Silver Blue
- Brand: OLEVS
1,950.00৳ 2,590.00৳ (-25%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
olevs2858-Silver Blue
Categories: Men’s Watches, Stainless Steel Watches, Watches
Tags: olevs, olevs 2858, olevs 2858 watch for men
Brand: OLEVS
Brand : OLEVS
Band Length : 20 cm
Style : Fashion and Casual
Movement : QUARTZ
Movement : Double
Water Resistance Depth : 3Bar
Clasp : Clasps for Bracelets
Housing Material : STAINLESS STEEL
Case Thickness : 11mm
Dial Window Material Type : Hardlex
Item Type : Quartz Wrist Watches
Material of boxes and cases : Paper
Band Material : STAINLESS STEEL
Dial Diameter : 41mm
Model Number : 2858
Bandwidth : 20mm
Case Format :ROUND
Additional information
| Brand | OLEVS |
|---|---|
| Model | 2858 |
| Band Length | 20 cm |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Case Thickness | 11mm |
| Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 41mm |
Be the first to review “OLEVS 2858 Watch For Men-Silver Blue” Cancel reply





















Reviews
There are no reviews yet.