OLEVS 2858 Watch For Women-Silver Blue
- Brand: OLEVS
1,950.00৳ 2,590.00৳ (-25%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
olevs2858-Silver Gray-2
Categories: Stainless Steel Watches, Watches, Women’s Watches
Tags: olevs, olevs 2858, olevs 2858 watch for woman
Brand: OLEVS
Brand: OLEVS
Model: 2858
Movement Type: Quartz
Case Material: Alloy
Band Material: Stainless Steel
Watchband Mirror: Coated Glass
Case Diameter: 31.0mm
Case Thickness: 11.0mm
Band Length: 18.0cm
Band Width: 16.0mm
Additional information
| Brand | OLEVS |
|---|---|
| Model | 2858 |
| Band Length | 18 cm |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Case Thickness | 11mm |
| Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 31mm |
Be the first to review “OLEVS 2858 Watch For Women-Silver Blue” Cancel reply
























Reviews
There are no reviews yet.