View wishlist“Olevs 9914 leather Strap Watch for Men-Silver Black” has been added to your wishlist
Olevs 9914 leather Strap Watch for Men-Silver Black
- Brand: OLEVS
1,950.00৳ 2,450.00৳ (-20%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
olevs9914-Silver Black
Categories: Leather Strap Watches, Men’s Watches, Watches
Tags: olevs, olevs 9914, olevs 9914 leather belt, olevs mens watch
Brand: OLEVS
Brand: OLEVS
Case: Alloy
Strap: Belt
Mirror: wear-resistant coated mirror
Dial diameter: 40mm
Inner circumference: 250mm
Case thickness: 9mm
Bracelet width: 20mm
Weight: about 42g
Model number: 6898G
Model type: Quartz
Display type: Pointer
Waterproof: 30m water-resistant
Function: Calendar
Style: Casual
Additional information
| Brand | OLEVS |
|---|---|
| Model | 9914 |
| Case | Alloy |
| Dial diameter | 40mm |
| Case thickness | 9mm |
| Weight | about 42g |
| Style | Casual |
| Mirror | wear-resistant coated mirror |
| Strap | Belt |
Be the first to review “Olevs 9914 leather Strap Watch for Men-Silver Black” Cancel reply

























Reviews
There are no reviews yet.