View wishlist“Poedagar 853 Watch For Men-Silver Black” has been added to your wishlist
Poedagar 853 Watch For Men-Silver Black
- Brand: Poedagar
1,950.00৳ 2,250.00৳ (-13%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
PO978-SilverGoldBlack-1
Categories: All Watches, Men’s Watches, Stainless Steel Watches
Tags: Affordable Premium Watch, Authentic Poedagar Quality., Bold and Sharp Look, Classic Analog Timepiece, Confident Executive Accessory, Deep Black Face, Durable Silver Link Bracelet, Elite Gentleman’s Watch, Everyday Luxury Essential, High-End Craftsmanship, High-Performance Timepiece., Luxury Wristwear for Men, Masculine Style Statement, Men's Classic Silver Black, Minimalist Monochrome Aesthetic, Modern Gentleman Style, Poedagar 853, Polished Steel Finish, Precision and Style, Premium Silver Stainless Steel, Refined Corporate Look, Sharp Business Wear, Signature Wristwear., Sleek Black Dial, Sophisticated Metallic Aesthetic, Striking Formal Design, Stylish Gift for Him, Timeless Luxury Design, Trendsetting Men's Fashion, Versatile Professional Watch
Brand: Poedagar
Model NO : 853
Product Movement: Quartz
Feature: Calendar
Mirror: Hardlex Dial Window Material
Watchband : Stainless Steel Strap
Clasp Type: Push Button Hidden Clasp
Dial Diameter: 44mm
Case Thickness: 10mm
Band Length: 23cm
Band Width: 26mm
Waterproof: 3ATM Deep Waterproof
Weight: 135g
Additional information
| Brand/Model : | Poedagar/853 |
|---|---|
| Product Movement: | Quartz |
| Dial Diameter: | 44mm |
| Band Wingth: | 26mm |
| Feature: | Calendar |
| Mirror: | Hardlex Dial Window Material |
| Watchband : | Stainless Steel Strap |
| Clasp type: | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length: | 23cm |
| Waterproof: | 3ATM Deep Waterproof |
Be the first to review “Poedagar 853 Watch For Men-Silver Black” Cancel reply





















Reviews
There are no reviews yet.