View wishlist“Poedagar 892 Watch For Men-RoseBlack” has been added to your wishlist
Poedagar 892 Watch For Men-RoseBlack
- Brand: Poedagar
2,250.00৳ 2,850.00৳ (-21%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
po892-rose black
Categories: Chronograph Watches, Men’s Watches, Stainless Steel Watches, Watches
Tags: best men’s watch, Chronograph Watch, luxury watch for men, men watch, men’s watch, men’s watch price, men’s wrist watch, poedagar 892, stylish men watch, waterproof watch, wrist watch for men
Brand: Poedagar
- Brand: Poedagar
- Model: 892
- Type: Quartz (battery powered, accurate timekeeping)
- Case Material: Alloy
- Strap Material: Stainless Steel
- Dial Diameter: 47mm
- Case Thickness: 14mm
- Band Width: 24mm
- Band Length: Approx. 22cm
- Chronograph Function (Stopwatch)
- Date Display (Calendar)
- Luminous Hands (Glow in dark)
- Waterproof Rating: 3ATM (30 meters
- Dial Shape: Round
- Style: Sporty + Business + Casual
- Display Type: Analog (needle)
Additional information
| Brand | Poedagar |
|---|---|
| Model | 892 |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 47mm |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Width | 24mm |
| Band Length | Approx. 22cm |
| Style | Sporty + Business + Casual |
Be the first to review “Poedagar 892 Watch For Men-RoseBlack” Cancel reply





















Reviews
There are no reviews yet.