Naviforce 7104 Sports Watch Men–Gray
- Brand: NAVIFORCE
1,850.00৳ 2,350.00৳ (-21%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf7104-Gray
Categories: All Watches, Digital Watches, Men’s Watches, Silicone Strap Watches
Tags: naviforce, naviforce 7104, naviforce 7104 blue, naviforce 7104 watch iprice in bangladesh, silicon strap watch
Brand: NAVIFORCE
Model:7104
Case Material: Alloy
Case Diameter: 42mm
Case Thickness : 13mm
Band Material :Fumed Silica Strap
Band Length:255mm (Case Included)
Band Width :26mm
Weight :87g
Feature :Date display, Shockproof, Chronograph
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | 7104 |
| Case Material: | Alloy |
| Case Diameter | 44mm |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Material : | Fumed Silica Strap |
| Band Width | 26mm |
| Band Length: | 255mm (Case Included) |
| Weight : | 87g |
| Feature : | Date display, Shockproof, |
Be the first to review “Naviforce 7104 Sports Watch Men–Gray” Cancel reply























Reviews
There are no reviews yet.