Naviforce 9282 Watch For Men-Silver Gold Black
- Brand: NAVIFORCE
2,390.00৳ 3,050.00৳ (-22%)
In stock
-
কেন আমাদের থেকে ক্রয় করবেন?
১ বছরের অফিসিয়াল ওয়ারেন্টি
১০০% অরিজিনাল ও জেনুইন প্রোডাক্ট
ফ্রি ব্যাগ, বক্স ও ব্যাটারি
২–৩ দিনের মধ্যে দ্রুত ডেলিভারি
সারা বাংলাদেশে ক্যাশ অন ডেলিভারি সুবিধা
SKU:
nf9282-Silver Gold Black
Categories: Men’s Watches, Stainless Steel Watches, Watches
Tags: naviforce 9282, naviforce 9282 watch price in bangladesh, naviforce quartz watch men, naviforce silver watch men, naviforce stainless steel watch, naviforce stylish men watch, Naviforce watch Bangladesh, naviforce watch for men, nf 9282, original naviforce watch
Brand: NAVIFORCE
Model No :Naviforce 9282
Movement : Quartz Movement
Case Diameter : 42mm
Case Thickness : 11mm
Band Width : 20mm
Case Material : Zinc alloy case
Band Material : Stainless Steel
Window Material : Hardened Mineral Glass
Weight : 110g
Feature : Scratch-Resistant, Date , 30 meters waterproof .
Additional information
| Brand | Naviforce |
|---|---|
| Model | nf9282 |
| Dial Diameter | 42mm |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Length | 20mm |
| Band Width | 22mm |
| Product Weight | 110g |
| Feature | 30M Water Resistant |
Be the first to review “Naviforce 9282 Watch For Men-Silver Gold Black” Cancel reply
































Reviews
There are no reviews yet.